Gorące tematy

Zabawy i gadżety erotyczne

Zabawy rodem z sagi o Grey’u

Wrzesień 10th, 2017

Klimaty BDSM, związane przede wszystkim z krępowaniem podczas seksu, podniecają wiele osób. Kojarzą się ze zniewoleniem oraz dominacją, a więc wyzwalają pierwotne instynkty i mogą podniecać bardziej niż cokolwiek innego.

Jeszcze do niedawna zabawy takie uchodziły za wstydliwe i nawet w związkach partnerzy niekoniecznie przyznawali się do takich preferencji. Obecnie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest to w pełni normalne, na co zapewne wpływ miała popularność książek i filmów o Christianie Grey’u, który lubił bawić się właśnie w ten sposób.

Co można znaleźć w sklepie BDSM?
Jeśli odwiedzi się dobry sklep z erotycznymi gadżetami, znaleźć można w nim olbrzymi wybór produktów służących do tego rodzaju zabaw. Warto przy tym wiedzieć, że sklep BDSM ma w swym asortymencie nie tylko bardzo niegrzeczne, wyuzdane produkty, ale też o delikatniejszym wyrazie, idealne dla początkujących. Do tej drugiej grupy gadżetów można zaliczyć na przykład subtelne opaski na oczy i do krępowania czy jedwabne szarfy, zaś zwolennicy mocnych wrażeń mogą zaopatrzyć się nawet w ciężkie kajdany, pejcze będące klasyką gatunku czy packi do zadawania erotycznych klapsów, nieraz z pikantnymi napisami, wzmagającymi doznania.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.