Gorące tematy

Zabawy i gadżety erotyczne

Różne rodzaje zestawów erotycznych

Październik 20th, 2017

Zestawy erotyczne to komplety składające się z kilku elementów, które pozwolą cieszyć się z seksu na nowo oraz rozpalić zmysły. Urozmaicenia mogą być dla osób samotnych oraz dla par.

Zestawy erotyczne dla par składają się z gadżetów takie jak: czerwone płatki, opaski na oczy i sexi kajdanki powleczone futerkiem. W środku mogą znajdować się świeczki z naturalnych olejków, które mogą posłużyć jako balsam do masażu. Wszystko to sprawi, że w erotycznym raju zapanuje niezwykle zmysłowy nastrój. Zestawy erotyczne dla par mogą być wyposażone w jajeczka wibrujące oraz kulkowe wibratory. Pozwolą one wkroczyć do rozkosznego świata wibrujących gadżetów erotycznych.

Popularne zestawy erotyczne zostały też stworzone w celu samotnego zaspokojenia potrzeb kobiety lub mężczyzny. Takie zestawy składają się z wibratorów lub nakładek stymulujących. Wibratory można stosować samodzielnie lub z nakładkami, które zwiększają doznania. W większości nakładki są wykonane z bardzo elastycznej i przyjemnej w dotyku cyberskóry. Nakładki między sobą różnią się wielkością, kształtem oraz wypustkami stymulującymi. Każda z tych nakładek nałożona na wibrator spowoduje dokładniejszą penetrację wraz ze zwiększeniem przyjemności. Wibratory o klasycznym kształcie posiadają płynną regulację wibracji. Warto dodać, że wszystkie gadżety są wodoodporne dzięki czemu bez problemu zestaw możesz zabrać ze sobą pod prysznic czy też do wanny.

Powered by WordPress. Theme by Sash Lewis.